STUDIO UWAŻNOŚCI

Firma założona po to, by propagować styl życia w oparciu o uważność

Prowadzę…

Ośmiotygodniowe kursy uważności MBLC (Mindfulness-Based Living Course), wspierające rozwój osobisty i wzmacniające odporność psychiczną. Więcej o kursie na stronie Polskiego Towarzystwa Mindfulness.
Otwarte praktyki uważności: dla grup lub osób indywidualnych. Przyjmuję dorosłych i dzieci (a czasami, równocześnie, całe rodziny: dorosłych z dziećmi). Godzinne spotkania dla starszych, pół godziny – dla najmłodszych.
Warsztaty tematyczne z zastosowaniem praktyki uważności. Dla rodziców, z zakresu uważnego rodzicielstwa; dla uczniów szkół podstawowych i dzieci przedszkolnych. Połączenie wiedzy z praktyką. Ofertę warsztatów kieruję zwłaszcza do szkół, ośrodków kultury, klubów mam, czy klubów seniora.

 

Stacjonarnie działam w dwóch lokalizacjach:
W Grodzisku Mazowieckim: Studio tańca i fitnessu „Dancing Queen“, ul. Jana Kilińskiego 5/lok.11.
W Pruszkowie: ul. Guzikowa 21.
Na warsztaty dojadę w rozsądnej odległości.

Kim jestem i gdzie się szkoliłam

Dominika Bartmann, nauczyciel uważności i współczucia, psycholog, psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego w Grodzisku Mazowieckim.
Ukończyłam psychologię (specjalizacja: psychologia kliniczna i zdrowia) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Rozwijałam się w kierunku psychologii dziecka. Odbyłam praktyki studenckie, a później przez dziewięć miesięcy pracowałam w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS.
Obecnie pracuję jako psycholog w Warsztacie Terapii Zajęciowej "Ognisko" w Pruszkowie.
Jestem na liście certyfikowanych i akredytowanych coachów kryzysowych. Specjalizuję się w pomocy kobietom doświadczającym chronicznego stresu w życiu domowym, zwłaszcza kobietom ofiarom przemocy domowej innej niż fizyczna (przemoc psychiczna, ekonomiczna, seksualna) i matkom dzieci chorych i z zaburzeniami rozwoju, m.in. ze spektrum autyzmu.
W 2018 roku odbyłam staż psychologiczny w Szpitalu Tworkowskim, na oddziale ogólnopsychiatrycznym i oddziale dziennym. Obecnie pracuję w tej placówce, jako psycholog i psychoterapeuta. Jestem w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii AMIE (nurt poznawczo-behawioralny, z naciskiem na "trzecią falę"). Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Od przeszło sześciu lat praktykuję uważność. Ukończyłam ośmiotygodniowy kurs redukcji stresu (MBSR). Od 2017 roku szkolę się w ramach Mindfulness Association.
Ukończyłam Certyfikowany Kurs Mindfulness, Certyfikowany Kurs Compassion, szkolenie nauczycielskie Mindfulness Association, zakończone nauczycielskim odosobnieniem. Prowadzę certyfikowane kursy uważności (MBLC), współczucia (CBLC) oraz kursy uważności dla młodzieży (MBLC-YA). Uczestniczyłam w warsztatach uważnego rodzicielstwa.
Jako trener uważności stale doskonalę swoje umiejętności i działam pod superwizją.

Dane kontaktowe

Studio uważności. Dominika Bartmann

113 227 40 77
Guzikowa 21
05-800 Pruszków
konto: 48 1140 2004 0000 3002 7844 5953
Lokalizacja na mapie - kliknij obok